Перед тим як оформити заявку, Вам необхідно ознайомитися та погодитися з правилами бронювання!

Правила бронювання кімнат в готелі .

1. При бронюванні кімнат в готелі замовник протягом 3 (трьох) робочих днів з дня направлення йому електронною поштою рахунка - фактури вносить заставу шляхом перерахування грошей на вказаний банківський рахунок або в касу ресторану «Гоголь» в розмірі 30% вартості проживання. Банківські витрати несе замовник. Кімната вважається заброньованою у разі внесення ним вказаної застави в зазначений триденний термін. У такому разі замовнику відсилається «Підтвердження бронювання». Зазначена застава одночасно є авансом і враховується при оплаті вартості послуг готелю.

2. У разі відмови не пізніше ніж за 3 (три) дні до дати прибуття дана сума завдатку повертається повністю за вирахуванням банківських і пов'язаних з ним аналогічних втрат. Відмовою замовника для застосування пункту 2 та пунктів 3 і 4 вважається спрямований замовником електронний лист-відмова за адресою Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script або факсимільний лист-відмова на номер 8 (05355) 5-68-37.

3. У разі відмови від бронювання у строк  пізніше, ніж за 3 (три) дні до дати заселення або не прибуття в зазначений при бронюванні день, сума застави не повертається і утримується готелем.

4. У разі неприбуття замовника у день заселення і в наступний після нього день до 10:00 готель має право зняти Номер у 10:00 дня наступного за днем ​​заселення.

5. Кімната вважається заброньованої тільки в разі отримання грошей на рахунок або в касу ресторану «Гоголь» у кількості зазначеному в пункті 1 цих Правил.

6. При бажанні замовника готелем може надаватися трансфер (безкоштовно) із залізничного вокзалу або автовокзалу до готелю або з готелю до залізничного вокзалу або автовокзалу. Для замовлення трансферу замовнику необхідно заповнити відповідні пункти в бланку замовлення і вказати необхідність трансферу. 

Закази приймаються також за телефоном: (05355) 5-23-02
або по e-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Головна arrow Готель arrow Бронювання
Заказ

Для того чтобы заказать комнату, заполните форму и нажмите кнопку "Отправить заказ", трансфер можете заказать в Дополнительных пожеланиях внизу формы: Откуда трансфер ( железнодорожный вокзал, автовокзал),количество пассажиров: номер поезда/рейс автобуса, дата прибытия, время прибытия, куда трансфер ( железнодорожный вокзал, автовокзал), количество пассажиров, дата отъезда, время отъезда.

* отмеченые поля обязательны

Фамилия И.О.: *
Ко-во людей (в т.ч. детей): *
Индекс/Город:
Страна:
Адрес:
Контактный телефон: *
Мобильный:
Факс:
Эл. почта:
Дата заезда дд.мм.гг: *
Дата выезда дд.мм.гг: *
Категория номера-TWIN,DOUBLE,SUITE:
Ко-во номеров: *
Я ознакомился и согласен с правилами бронирования